Již poosmé jsme vyrazili na lidovou letní slavnost do Nebeské Rybné. Fotografie k prohlédnutí ZDE.

—————

07.06.2018 13:46

Úspěch na skokových závodech v Brozanech

V rámci skokové přípravy si Radim Toman s Easy Jumpem odskočili na parkury a doskočili si pro krásné 1. místo v soutěži stupně "L". Gratulujeme! Výsledky: ZDE Fotografie: ZDE

—————

30.04.2018 23:37

Start jezdecké sezóny..

..absolvovala naše dvojice Radim Toman + Easy Jump tradičně na závodech všestrannosti v Pardubicích. Ze soutěže Zlaté podkovy dovezla 15. místo. Fotografie: ZDE Výsledky: ZDE

Finále Zlaté podkovy

Těsné druhé místo obsadila dvojice Radim Toman + Easy Jump v soutěži Stříbrná podkova I. - CNC* při Finále 52. ročníku seriálu závodů Zlaté podkovy v Humpolci. Gratulujeme! Fotografie ZDE Výsledky ZDE

—————

05.08.2017 11:20

Televizní reportáže z MČR ve všestrannosti

—————

04.08.2017 20:09

Mistrovství České republiky ve všestrannosti

Členy družstva VČO 2 byli Radim Toman a Easy Jump. Spolu s dalšími třemi dvojicemi (Jaroslav Hatla + Tomon, Petr Myška + Savoi Col De Joly, Lucie Hlavatá + Kai) zvítězili v konkurenci 13ti družstev! Gratulujeme! Fotografie ZDE Výsledky ZDE

—————

14.07.2017 13:40

Televizní okénko

Reportáž Mohelnické televize ze Zlaté podkovy v Lošticích ZDE.

—————

03.07.2017 22:31

ZLATO VE ZLATÉ!

Velká gratulace patří Radimu Tomanovi a koni Easy Jump, kteří dovezli ze Zlaté podkovy v Lošticích 1. místo! Výsledky ZDE